Day Diary

Diary-teda deník je miesto kde môžete zdielať vaše pribehy z murderhousu či z dnešneho dňa alebo včerajšieho,taktiež tu môžete pisať ako sa cítite ma to však nevýhodu,nemôžete pisať Anonymne takže všetci budu vedieť čo pišete tak nepišete "pači sa mi Dominik" ak nechete aby to vedel pretože to uvidí 

 

Kontakt

Day Diary záznam

Tvoj príbeh bude zverejnení do 2dní

Nikdy by som si bol nemyslel že sa zamilujem až tak že to dievča bude pre mňa všetkým,vždy ked som mal vzťah rozišli sme sa skor či neskor a velmi ma to nemrzelo pretože ten vztah už bol o ničom ale toto dievča ma drží pri živote,toto dievča milujem a toto dievča chcem mať navždy.

-Hugo

Najlepšie je keď idete do New Yorku kde sa vlastne opijete a stretnete tam dievča a ani netušite že o pár dni sňou budete chodiť,a toto sa stalo mne! S Aishou sme pili a potom sme sa vlastne ani nestretli až včera v kine a tak mi povedala že ma naozaj miluje a ja som zostal prekvapený a tak sme spolu,alkohol pomaha vidite?

-Logan

Svadba pebehla ako som čakal,Amanda bola s štastná lebo si brala lasku svojho života bla bla ale pan Tate sa mi zdal že mu konečne došlo že Amanda je b*tch a že by vlastne sa mal sňou rozisť teraz skor rozviesť,neviem čim to je ale kebyže niesom svedok asi tam ani nepridem,zda sa mi to tak trapne.

-Thomas

Práca modelky je niekedy tažká vec ale je to skvelá vec,teraz sa chýstáme do Miami a včera som celý deň fotila do magazinu pre murder a podpisovala autogramiu v Glee,bolo to strašne zábavne proste tuto pracu milujem <3

-Acacia

Dobre,nikdy som nemal v plane tu pisať ale niekomu sa potrebujem vykecať aj keď je jasné že to budu čitať všetci.Rozišli sme sa vlastne sa ani o ničom inom nehovori ale zaujima ma..prečo to každy rieši,s Alexandrou som chodil 2 mesiace a po rozchode nik nič,prečo teraz? Možno som prišiel o kamaratov čo ma mrzi pretože sme sa poznali veľmi dlho,tiež ma mrzi čo som spôsobil Aaronovi a Chloe,fakt ma to mrzi a nakoniec chcem aby každý videl že už nechcem byť ovplivňovaný láskou,Tate sa vratil a aby ste si boli istý dobrovoľne sa priznavam k vražde Dereka.

-Tate