Otázky a opovede:

Zmena profilu

Pokial vás omrzela profilová fotka,či životopis stále ho môžete pozmeniť v CHANGES. Nemôežere si však zmeniť meno,vek,schopnosti a bytosť.V CHANGES tiež môžete upraviť váš vztah alebo heslo od vášho chatú.

Pridanie vlastnej tvorby do profilu

Chcete mať v profile hudbu či obrazky toho čo milujete alebo link na vašu izbu? Zájdete do "PROFIL"  a vyzdobte si ho ako nik iný. :))

Popularita

Popularita sá v MurderHouse udáva v hviezdičkách (max počet 10).Popularitu ziskavate pri vyhraní sutaže,vztah s popularným freakom alebo postači len kamaratstvo.

Načo je dobrá popularita?

Popularita na Murder ukazuje húževnatosť a aktivitu vašeho freaka,nielenže dostanete potom ako v realnom svete pozvánku do hollywoodu či rozne ponuky do filmov a novín,máte k tomu aj vačšie + ako napríklad vytváranie webov.

Vyvolení

Vyvolení su tí ktorí maju 10hviezdičiek popularity teda max.počet.Ako vyvolení ziskavate mnohe vyhody,hesla od tajných chatov,vytvorenie clubov,obchodov,novin a iných podobných aktivít tiež prisiepavate pomocou na zlepšenie webu.

Rande

Pokial chcete s niekym zajsť na rande ale bohužial všade niekto je alebo vás straši že to niekto bude čitat,v RANDE nám napišete všetky predstavy a mi vám rande vytvorime a zaheslujeme len pre vás.

Tvorba Izby

Každý freak by mal mať izbu preto aj vy si ju môžete vytvoriť,tiež ju môežete zaheslovať pokial chcete aby k vám chodilo len pár ludí.

.

Jednoducho! Otvorite si Malovanie/skicár kde si nechate bielu vačšiu stranku ktoru si vyzdobite ako chcete napištete text a uložite a takto vytvrate každú jednu stránku potom na to pošlete na email: taissafrem@gmail.com alebo tatepeterse@gmail.com a váš časopis je na svete alebo vytvorte noviny uplne v iných stránkach :))

Mary Sue

Je "dokonalá" postava ktorá si myslí že ma všetko,že všetko vyhra,že je najlepšia,tieto postavy naša hra nezamieta ale v podstate sme radšej keď sa tu Mary Sue neobjaví,ak sa objaví môže si byť istá že dlho neprežije.

Asylum

Psychiatrická liečebňa pre duševne chorých,môžete sa tam liečiť bez pobytu(Terapie),alebo sa dobrovolne prihlasite ako pacient,pokial chcete podstupiť vymazanie myšlienok od Dr.Arthura Ardena budete musieť ako pacient zostať v asylum ako zotavovanie sa po operacii,tak isto do Asylum môžu prisť normalní pacienti ktorý nemaju s MurderHousom nič spoločne.Pokial chcete navštiviť kamarata v Asylum tak len v navštených hodínách.

1 | 2 | 3 >>

Kontakt